Hlavní informace

Politika ochrany klimatu: cesta z Kodaně - výstupy z mezinárodního semináře
23. 3. 2010

Na následujícím odkazu najdete stručné shrnutí mezinárodního semináře pořádaného Heinrich Boel Stiftung a Centrem pro otázky životního prostředí UK, který se konal 3. března t.r. v Jednacím sálu Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu České republiky. K dispozici jsou prezentace z druhého panelu konference v češtině a videozáznam úvodní řeči dnes již bývalého ministra životního prostředí J. Dusíka, který zhodnotil loňský Kodaňský summit a nastínil možnou politiku ochrany klimatu v letošním roce 2010. Viz http://www.boell.cz/navigation/50-861.html

Další informace

logo klimakoalice

Další aktuality

 • rok-2018-v-klimaticke-politice-od-parneho-leta-po-uhli-v-katovicich
  19. 4. 2019

  Rok 2018 v klimatické politice: od parného léta po uhlí v Katovicích

  Bez nadsázky lze říci, že rok 2018 byl rokem, kdy o klimatické změně slyšel či četl úplně každý. Podle amerického deníku New York Times byla klimatická změna tím nejdůležitějším, o čem v minulém roce jeho novináři psali. Tento fakt však není důvodem k radosti.
 • zvlastni-zprava-ipcc-ke-globalnimu-otepleni-o-1-5-c
  8. 10. 2018

  Zvláštní zpráva IPCC ke...

  Nová vědecká zpráva nastiňuje scénáře udržení globálního oteplení na 1,5 °C

 • 9. 3. 2010

  Workshop - Ochrana klimatu a účast veřejnosti 29. - 31....

  Přijeďte na pracovní workshop, který by měl zmapovat možnost zapojení veřejnosti do prosazování řešení klimatických změn. Akce bude probíhat v rámci menších skupin s mezinárodní účastí formou moderovaných diskuzí a týmové práce.

Sháníte vědce pro rozhovor? Obraťte se na

VĚDECKÉ KLIMATICKÉ FÓRUM